ÁLLÁS: Sales support munkatársat keresünk

A CEMP Sales House, az Index-csoport értékesítője sales support munkatárs kollégát keres.

Akkor lehetsz te az ideális jelölt, ha van legalább két éves, ideális esetben online média területen szerezett munkatapasztalatod, diplomád, ügyesen kezeled az Excelt és a Power Pointot, képes vagy önállóan gondolkodni. És ez a szöveg már most angolul is ott van a fejedben.

Leendő feladataid:

  • Megrendelések, szerződések nyilvántartása,
  • A megrendelési nyilvántartás kezelése, ennek kapcsán kapcsolattartás a CEMP-csoportba tartozó gazdálkodó szervezetekkel,
  • Reklámpiaci riportok, saját megrendelési állomány elemzése, konkurencia figyelés, statisztikák készítése
  • Irodavezetői feladatok ellátása.

Amit nyújtunk:

  • tisztes fizetés,
  • jelentős belmagasság,
  • római kori emlékek kőhajításnyira, és kiváló rétesező,
  • megbízható munkaadói háttér, példás fizetési fegyelem.

Ha dolgoznál nálunk és szerinted megfelelsz a fentieknek, a részletes szakmai önéletrajzodat ide várjuk: hr[at]cemp[dot]hu