Dolgozz velünk!

A CEMP Experience, a CEMP-csoport szórakoztató-kulturális divíziója

talpraesett, határozott értékesítőt keres.

cermpxjob.jpg

Szeretnénk veled dolgozni, ha

  • eligazodsz az online és print média világában,
  • van tapasztalatod direkt és/vagy ügynökségi médiaértékesítésben,
  • az életed része a jó hangulatú és magas színvonalon művelt ügyfélkezelés,
  • képes vagy önállóan gondolkodni,
  • bírod a feszültséget és nem hagyod egykönnyen lerázni magad.

Előny, ha beszélsz angolul, és külön örülünk, ha már rendelkezel ügyfélkörrel.

Feladataid nagy része nem lesz újdonság,

  • a magas szintű kapcsolattartásban meglévő ügyfelekkel,
  • új ügyfelek megszerzésében,
  • kampányok és projektek menedzselésében,
  • ügyféltárgyalások lebonyolításában és prezentációk megtartásában biztosan profi vagy.

Éppen ezért mi

  • vonzó juttatási csomaggal,
  • megbízható munkaadói háttérrel,
  • sikeres csapattal, ahová könnyen beilleszkedhetsz, és
  • mindig működő céges kávégéppel csábítunk magunkhoz.

Jelentkezz! Küldd el önéletrajzod a hr kukac cemp.hu címre, a tárgy legyen CEMP-X sales manager.